956

Прем’єра документальної стрічки про успішну 18-річну Дарію Білодід призначена на березень. Вже відома назва фільму про спортсменку – “Анаконда”

Цією новиною зі своїми підписниками поділилась Білодід у своєму інстаграмі, передає 24 канал.

25 березня ви побачите документальний фільм про мене, – прокоментувала світлину спортсменка.

Додамо, українська дзюдоїстка Дарія Білодід нещодавно здобула першу медаль у цьому році. На турнірі серії Grand Slam у Парижі (Франція) українка здобула золоту нагороду. У фіналі Білодід у ваговій категорії до 48 кг перемогла дзюдоїстку з Японії Вакану Кога. Ця перемога стала для Дарії вже 18-ю поспіль.

Дарія Білодід є претендентом на звання “Герой спортивного року-2019”, результати якого оголосять вже 9 березня.

Досягнення Дарії Білодід

• Свою першу дорослу медаль Білодід завоювала в березні 2017 року на відкритому Континентальному кубку в Празі.
  • Дарія Білодід є дворазовою чемпіонкою світу 2018 та 2019 років.
  • Дарія Білодід у 18 років і 11 місяців стала наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо.
  • Чемпіонкою Європейських ігор 2019 року.
  • Дворазовою чемпіонкою Європи 2017 та 2019 років.