“Повиносили абсолютно все”: солістка Kazka розказала, що окупанти зробили з її будинком

873

Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька зізналася, що у перші дні війни не хотіла виїжджати зі свого будинку поблизу Гостомеля. Але коли гриміти почало надто сильно, вона разом з мамою, сестрою, хлопцем і трьома собаками виїхала на захід країни.

Чому вона врешті полетіла до США та що сталося з її будинком, Саша розказала у програмі “ЖВЛ”, – пише Таблоїд.

“Спочатку ми дуже хотіли залишитися. Тягнули до останнього. Думали, що там буде спокійніше. Мій будинок десь у 3 км від Гостомеля. Вже на другий день почалися дуже гучні вибухи. Я була в паніці”, – зізналася артистка.

“У мене в будинку мешкало декілька моїх друзів, блогерів. Вночі було особливо було чутно дуже сильно вибухи, було дуже важко заснути. Так сильно гриміло на 4-5 день, що реально ми серед ночі, навіть коли закривали очі і трохи засинали, вставали і всі гуртом бігли в коридор”, – згадала Саша.

 

“На п’ятий день вранці мені подзвонив мій тато, він був у Макарові, і сказав, що до Макарова заїжджають російські окупанти. Папа каже, що нам треба їхати. Нас охопила паніка. Ми за хвилин 15 зібрали речі, трьох моїх собак і поїхали”, – розповіла Заріцька.

На 6-й день війни Заріцька з близькими доїхала до Берегова і залишилася там на тиждень. Співачка допомагала плести захисні сітки для військових, але продюсер Юрій Нікітін, який ще до війни поїхав на Кіпр, умовив Сашу летіти до США.

 

Рішення поїхати з країни далося артистці важко.

“Для мене виїхати було…ну не те щоб зрада, для мене було важко попрощатися з країною, знаючи, що це точно на місяць або на більше. Дуже з тяжкою душею я поїхала з мамою, сестрою та собаками”, – зізналася Саша.

 

Під час свого благодійного туру Америкою Заріцька дізналася, що її будинок у Гостомелі розграбували окупанти.

“Розбили машину, повиносили абсолютно усе. Техніку, речі, які були більш-менш цінні, навіть мікрофон хотіли винести, але загубили по дорозі. Навіть забрали колонку, яка важила кілограмів 30. Мені не шкода речей, мені шкода, що тепер у цьому домі я не буду ніколи почуватися спокійно”, – повідомила Олександра.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини