Повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України: на фронті загинув старший солдат Володимир Табак із Прикарпаття

422

У боях за Україну проти російських загарбників загинув 29-річний військовий з Івано-Франківщини старший солдат Володимир Табак.

Він потрапив під ворожий мінометний обстріл у районі населеного пункту Григорівка Донецької області, – пише OBOZREVATEL.

Трагічну звістку повідомили у Facebook-спільноті Volosiv@ua. Герой був родом із села Волосів Переріслянської громади. Табак був кулеметником 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 3-ї стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону військової частини А 0989.

Староста села Волосів Людмила Станчук повідомила, що від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Володимир перебував за кордоном. Він повернувся і став на захист держави, навіть не маючи військового досвіду. До останнього подиху боєць боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність. Життя Героя обірвалося 13 вересня.

Повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України: на фронті загинув старший солдат Володимир Табак із Прикарпаття. Фото

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини