Постійно переглядає фото: дружина співака Віктора Павліка розповіла про стан артиста після смерті сина

407

9 серпня, співак Віктор Павлік попрощався із молодшим сином Павлом, який помер після тривалої боротьби із саркомою хребців. Молода дружина Віктора Катерина Реп’яхова розповіла, як артист почувається зараз.

Про стан Віктора його обраниця розповіла в інстаграм-сторіс на особистій сторінці. Дівчина зізналася, що самопочуття співака нестабільне і вона постійно перебуває поруч із ним, передає 24 канал.

Реп’яхова, яка також є концертною директоркою Віктора Павліка, назвала його стан після смерті сина Павла нестабільним. За її словами, артист важко переживає втрату нащадка.

“Може відволікатися, усміхатися. Може навіть пожартувати, проте все це в секунду припиняється. І він починає сильно плакати. Постійно переглядає фотографії. Загалом, важко”, – поділилася Катерина.

Зіркова дружина намагається підтримувати коханого та допомагати йому. Вона зазначила, що 12 серпня разом із Віктором Павліком відправляється на гастролі, що не може не тішити, адже це чудовий спосіб відволіктися від поганих думок.

Що відомо про смерть Павла Павліка

View this post on Instagram

Просто без слів …. 😰

A post shared by Віктор Павлік (@viktorpavlik) on

У жовтні 2018 року в молодшого сина Віктора Павліка – Павла діагностували саркому хребців. Тоді хлопець розпочав боротьбу з недугою, яка тривала майже два роки. 18 курсів хіміотерапії та курс променевої терапії допомогли підтримувати стабільний стан Павла, проте лікування не давало значних результатів. З травня 2020 року стан здоров’я 21-річного хлопця різко погіршувався. Павло не міг пересуватися без інвалідного візка, а в руках відчував нестерпний біль.