“Постійно перебував у гарячих точках”: у боях за Україну загинув радіоведучий Дмитро Сірик (Фото)

596

У боях із ворогом на Донеччині 20 квітня загинув 36-річний стрілець-снайпер механізованого батальйону ЗСУ Дмитро Сірик. У мирному житті він був радіоведучим програм філії “Суспільне Донбас”.

Воїна родом із Сєвєродонецька Луганської області поховають на Київщині. Про це повідомив мер міста Переяслав Вячеслав Саулко у Facebook, пише Obozrevatel

Дмитро Сірик народився 1986 року, жив і працював у рідному місті. Зокрема, до 2014-го – на радіо “Пульс” Луганської обласної держтелерадіокомпанії (ЛОДТРК). Спершу там він був діджеєм, а згодом став музичним редактором.

Перед початком війни на Донбасі чоловік звільнився і переїхав до столиці, але потім знову повернувся до Сєвєродонецька. Як тільки компанія і радіо “Пульс” почали відновлювати мовлення у 2015 році, знову долучився до колективу.

"Постійно перебував у гарячих точках": у боях за Україну загинув радіоведучий Дмитро Сірик. Фото

“Про Діму ми всі жартували, що він луганчанин-сєвєродончанин і це просто доля звела нас знову працювати на “Пульсі”. Він часто жартував, розповідав смішні історії, любив кіно і радив до перегляду багато різних фільмів”, – розповіла його колега Вікторія Марченко.

На каналі Дмитро Сірик вів авторську програму “Перемотка” – про музичні новини та хіти. Колега додала, що багатьом речам у професії радіоведучої вона вдячна й Дмитру, на котрого завжди можна було покластися.

На початку повномасштабного вторгнення РФ Дмитро Сірик вивіз свою родину – сина, батьків та дівчину – на Івано-Франківщину. Через декілька тижнів у березні 2022 року чоловіка мобілізували. За словами знайомих, він боронив Україну більше року й постійно перебував у гарячих точках фронту, зокрема на Донецькому напрямку.

“Ми всі так мріяли, що після перемоги повернемося і в студію у Луганську, звідки починали наш творчий шлях, і в студію у Сєвєродонецьку та будемо знову разом відновлювати українське мовлення. Але клята Росія забрала життя Героя. Ми повинні зробити все від нас можливе, щоб пам’ять про нашого друга, колегу, Героя жила вічно!” – наголосила Марченко.

Рідні вирішили поховати захисника в Переяславі, куди переїхали з Прикарпаття.

За даними Інституту масової інформації, Дмитро Сірик став 53 медійником, котрий загинув в Україні внаслідок російської збройної агресії. З них восьмеро – під час виконання журналістської діяльності, 45 – як учасники бойових дій або вони стали жертвами обстрілів окупантів не під час виконання журналістських обов’язків

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини