Постановників номера Go_A на Євробаченні-2021 звинуватили в крадіжці ідеї: подробиці скандалу

8089

Режисерка Анастасія Михайлова заявила, що ідею, яку вона розробляла для кліпу Go_A, використали в їхньому номері на “Євробаченні”.

При цьому Анастасію не вказали в авторстві постановки, – пише Сьогодні.ua.

Українська режисерка заявила про крадіжку її ідеї номера Go_A

Вчора пройшов перший півфінал “Євробачення-2021”, за результатами якого Україна пройшла у фінал. Однак постановка Go_A, за яких так переживали глядачі, спровокувала новий скандал. Режисерка і сценаристка Анастасія Михайлова звинуватила “Суспільне”, “СТБ” і постановника Костянтина Томільченка в крадіжці її ідеї.

За словами Анастасії, вона брала участь в конкурсі на створення ідеї кліпу на пісню “Шум” гурту Go_A. У підсумку режисерка не пройшла, а через певний час побачила, як її задум втілився на сцені – від декорацій і підсвічування до костюмів. За словами дівчини, все, що вона описувала у своїй розробці, збіглося з номером Go_A на конкурсі “Євробачення”. Про це Анастасія написала у своєму Facebook-акаунті.

“У моєму режисерському тритменті було все: ідея та інструменти (способи) її реалізації: костюм, декорації, атмосфера, підсвічування, антураж, дії акторів і масовки і тому подібне. І ви уявляєте!? Все збіглося! Ну до чого ж однаково мислять творці! Ну… гаразд, гаразд, звичайно, є деякі зміни, щоб не так явно було схоже на мою інтелектуальну власність. Розмір німба зменшили (до речі, після мого звернення на голові солістки з’явилася корона, а німб перестав там бути. Але фото нікуди не дінеш, спочатку це був німб і жодної корони), танцюристи на тумбі, а не на циліндрах. Підвіски з іншим орнаментом, масовку не можна на сцену – її домалювали”, – написала Анастасія Михайлова.

Побачивши фрагмент репетиції, режисер особисто поспілкувалася з Костянтином Томільченком і юристами телеканалів. Але її запевнили, що схожості в ідеях немає.

Для підтвердження режисерка прикріпила знімки з екрана своїх режисерських розробок і показала, що вони збігаються з номером гурту.

Водночас Анастасія зізналася, що обожнює гурт Go_A і нічого проти артистів не має.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини