Постачав ЗСУ неякісні бронежилети: підприємця викрили на збагаченні на 6 мільйонів гривень

600

Директора одного з підприємств на Київщині викрили на постачанні неякісних бронежилетів до військової частини на Закарпатті. Бронежилети не відповідають вимогам ДСТУ, оскільки при пострілу можливе їх пробиття.

Про це пише 24 канал, посилаючись на Офіс Генпрокурора

Підозрюваний організував постачання одній із військових частин Закарпаття 350 таких бронежилетів. Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт.

Правоохоронці встановили, що директор одного з підприємств Київщини у травні 2022 року уклав із Закарпатським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки договір про постачання 350 бронежилетів 4 класу захисту на загальну суму 6,4 мільйона гривень,
– ідеться в повідомленні.

Бронежилети не відповідали класу захисту

Згідно з висновком експертизи зазначені бронежилети не відповідають вимогам ДСТУ, оскільки при здійсненні пострілу при певній дистанції можливе їх пробиття.

Таким чином, керівник підприємства заволодів бюджетними коштами, виділеними на забезпечення національної безпеки та оборони України на загальну суму 5,9 мільйона гривень і надалі здійснив їх легалізацію.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини