Порошенко не з’явився на допит у справі Медведчука-Козака, — СБУ (фото)

1837

Експрезидента, як заявляють у спецслужбі, викликали в СБУ для дачі показань у ролі свідка. Наразі йому призначили допит на іншу дату.

5 президент України і народний депутат Петро Порошенко не зʼявився на допит СБУ, який був запланований на сьогодні, 27 травня. Про це повідомляє пресцентр спецслужби, передає Фокус.

Повідомляється, що Петро Порошенко проходить у кримінальному провадженні в ролі свідка проти Віктора Медведчука і Тараса Козака. Їх підозрюють у скоєнні кримінальних правопорушень за статтями 111 частини 1, статті 15 частини 1 і 438 статті Кримінального кодексу України.

Слідчі викликали лідера “Євросолідарності” з метою всеосяжного, повного і не попередженого вивчення обставин кримінального провадження. Тепер Порошенка повторно викликають на допит, але вже на 31 травня.

На сторінці президента у Facebook вийшла публікація, згідно з якою він та його колеги по партії вирушили в поїздку.

“Назустріч сонцю. Попереду важлива і довгоочікувана поїздка. Вгадайте, куди ми сьогодні йдемо?”, — підписана публікація.

Колишній радник президента Юрій Бірюков також написав, що на передову їде батальйонний комплекс камер спостереження для 9 ВОПів. Ймовірно, саме для цього на Донбас і їде Петро Порошенко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини