Порошенко: боротьба з бідністю стає питанням нацбезпеки України

1010

Порошенко нагадав, що вже проведено монетизацію субсидій і люди почали отримувати субсидії живими грошима.

На сьогодні, крім оборони держави і зовнішньої політики, питання подолання бідності, боротьби з бідністю стає питанням національної безпеки держави. Про таке заявив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу “Україна”, повідомляє 5 канал.

“Ми розуміємо, що на сьогодні ті, хто найбільше постраждав від російської агресії – це пенсіонери. Бо мінімальна заробітна плата зростає, середня заробітна плата зростає, соціальні виплати зростають. Пенсійні виплати підвищуються повільніше. Саме тому, в 2017 році було прийнято рішення про проведення щорічних індексацій. Це наш перший постріл у боротьбі з бідністю”, – підкреслив Порошенко.

Глава держави сказав, що зрозуміло, цього замало і особливо для тих, хто отримує мінімальну пенсію, а це ті, хто має стаж, але працювали санітарками, прибиральницями і отримували найнижчі зарплати. Президент нагадав, що проведення індексації та виплата компенсацій таким категоріям пенсіонерів стала можливою за рахунок коштів, які надійшли до бюджету Пенсійного фонду від розмитнення так званих “євроблях”.

“Ця сума склала 13,6 млрд грн. Це означає, що кожен пенсіонер, який отримує мінімальну пенсію, отримає 2410 грн”, – зазначив він.

“Ми на сьогоднішній день будемо продовжувати пріоритети пенсіонерів при реалізації соціальної політики”, – підкреслив Порошенко.

“Зростання економіки буде відображатися не просто в цифрах, індексах, рейтингах, а точно має відображатися на кишені українців”, – підкреслив Президент.

Глава держави також зазначив, що проведено монетизацію субсидій і вже люди почали отримувати субсидії живими грошима.

Крім того, Порошенко констатував: “Ми відвели загрозу дефолту, ми зберегли контрольований дефіцит бюджету, стабілізували банківську систему. Ми створили надійний економічний фундамент для економічного прориву”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини