Поплатилися за “х*хлів”! В Україні озвучили вердикт щодо скандальних “Воровайок”

154

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що якщо в репертуарі російського гурту “Воровайки” є антиукраїнські пісні, то Служба безпеки і Державна прикордонна служба не пустять їх на територію України.

Таку позицію він висловив на пресконференції у четвер, 5 грудня, передає “Укрінформ”.

“Існує вже усталена практика Державної прикордонної служби та Служби безпеки України: ті представники російської естради, які їздять на окуповані території Криму і Донбасу, або хто приїздить туди з порушенням, без дозволу України, – їх не допускають на територію України”, – сказав Геращенко.

Заступник міністра запевнив, що сам ніколи не чув про гурт.

“Якщо вони була на території України, яка зараз окупована, з порушенням законодавства України, то я впевнений, що і СБУ, і прикордонники не пропустять їх на нашу територію. Якщо цей гурт або його автори робили заяви, що Крим – це Росія, чи в їхніх піснях це співалося, то дуже добре, що ви звернули увагу на це питання. Я впевнений, що керівництво ДПСУ та СБУ зверне на це увагу”, – сказав він.

Глава Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко зі свого боку додав, що якщо у виконавиць шансону не буде заборони від державних органів, вони зможуть в’їхати в Україну.

“Якщо буде проведена певна робота, яку можуть ініціювати патріотично налаштовані громадяни, або ми, або СБУ винесе відповідне рішення, вони не будуть допущені на територію України”, – пообіцяв він.

Нагадаємо, нещодавно “Воровайки” випустили пісню з погрозами Україні:

“Курица  не птица, х*хлы  не заграница

Крым теперь ночами Порошенко снится

Курица  не птица, х*хлы  не заграница

Пусть поют и пляшут умца-ламца-дрица”.