Помилка в системі: у Кабміні пояснили, чому відмовили автору у розгляді петиції за відставку Ткаченка

783

Автор петиції про звільнення Олександра Ткаченка з посади голови Міністерства культури Юрій Шиян отримав лист від Кабінету міністрів про те, що петиція не набрала потрібну кількість голосів.

Однак, станом на 2 червня звернення підписала 25201 людина, пише Укранська правда

“Повідомляємо, що подана вами електронна петиція про звільнення Олександра Владиславовича Ткаченка з поста міністра культури та інформаційної політики України у визначений термін не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку“, – йшлося у повідомленні.

 

 Скрін з відповіддю від Кабміну

Згодом у Кабміні пояснили таку відповідь технічною помилкою у системі.

“Повідомлення автору, що петиція не набрала голосів, є виключно наслідком логічної помилки в старій системі петицій. Ця помилка ніяк не впливає на подальше опрацювання петиції“, – зазначили в уряді.

А також додали, що збір підписів на петицію про звільнення Ткаченка з поста міністра триває.

“УП.Життя” зв’язались з автором звернення. Він зазначив, писатиме листа до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, щоб дізнатися причину таких дій.

Поки ніякої аргументації не отримали, лише лист на пошту, в якому чіткого обґрунтування нема, лише начебто “петиція у визначений термін не набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оскільки не відповідає вимогам до письмового або усного звернення“, – розповів Юрій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини