Помер зять Степана Бандери: Андрій Куцан пішов з життя у Німеччині

524

У Німеччині пішов з життя Андрій Куцан, якій був зятем Степана Бандери. Він був одружений на Наталії Бандері та особисто знав провідника ОУН.

Про смерть Андрія Куцана стало відомо 3 жовтня. Про неї у своїх соцмережах повідомив ієромонах Української греко-католицької церкви Юрій Бойко, – пише 24 канал.

Що розповів церковник

Бойко заявив, що Куцан помер у Мюнхені у вівторок, 3 жовтня. Про смерть зятя Степана Бандери ієромонах дізнався від його другої дружини Іванни Куцан. Представник УГКЦ назвав Куцана своїм великим приятелем і порадником. Бойко описав його як історичну, скромну та надзвичайно обдаровану людину.

Що відомо про Куцана

Андрій Куцан народився на Тернопільщині у селі Микулинці Теребовлянського району. До Німеччини він потрапив разом із сім’єю в 11-річному віці під час Другої світової війни. Після її закінчення Куцан вступив до ОУН у Мюнхені, потім став провідником куреня.

У 1957 – 1960 роках Куцан жив у Мадриді, де він здобув знання в області економіки. Потім він переїхав до Риму, щоб вивчити богослов’я та отримати бакалавра. Пізніше в Інсбруку Куцан завершив вивчати теологію. Він став зятем Степана Бандери у 1970 році, коли одружився з Наталією Бандерою. У подружжя народилося двоє дітей.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини