Помер співавтор Акта про незалежність України Леонтій Сандуляк

479

Український громадський діяч Леонтій Сандуляк помер на 87 році життя. Саме він був співавтором Акта проголошення незалежності України.

Повідомили про загибель громадського діяча 3 грудня 2023 року. Кілька поколінь українців запам’ятали Сандуляка як справжнього патріота, відданого справі свого життя, – пише 24 канал.

Леонтій Сандуляк помер у себе вдома

На фейсбук-сторінці Леонтія Сандуляка зі скорботою в серці повідомили, що громадський діяч пішов із земного життя. У дописі наголосили, що всі українці будуть пам’ятати його сильним, відданим своїй справі та Україні.

Він прожив яскраве, насичене життя, викарбував своє ім’я в історії України, науці, серцях своїх рідних, друзів, учнів та колег, – мовиться у дописі на сторінці діяча.

У коментарях під дописом небайдужі користувачі мережі зі смутком висловлювалися про смерть українського громадського діяча. Люди бажали Сандуляку спочивати з миром та казали, що вічно пам’ятатимуть його.

У некролозі Сандуляка також зазначено, що прощання з громадським діячем відбудеться 4 грудня у церкві села Велика Стариця Бориспільського району Київської області. Початок буде о 12:30.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини