Польща може передати Україні радянські ракети для ППО, – Дуда

389

У Вільнюсі президент України Володимир Зеленський та очільник Польщі Анджей Дуда обговорили передачу Україні радянських ракет для систем протиповітряної оборони. Про це Дуда заявив на пресконференції.

Нагадаємо, Володимир Зеленський 11 квітня виступив на саміті Тримор’я. Глава держави наголосив на тому, чому Україні важливо отримати допомогу від Сполучених Штатів, – пише 24 канал.

Що заявив Дуда

Переговори у Вільнюсі відбулися в той момент, коли масштабний ракетний удар Росії знищив Трипільську ТЕС у Київській області.

Польща може передати Україні свої запаси радянських ракет для систем протиповітряної оборони. Дуда пообіцяв проговорити надання Україні радянських ракет для ППО з польським міністром оборони.

Сьогодні під час двосторонньої зустрічі ми розмовляли з паном президентом Зеленським про певні засоби. Є ще ракети з радянських часів, вони наразі є у запасах Польщі. Ми обговорювали їхню передачу на користь протиракетної оборони України. Я буду продовжувати говорити на цю тему з міністром національної оборони, коли повернусь у Варшаву, – сказав Дуда.

Відомо, що Зеленський також повідомив, що поінформував президента Дуду про нічні ракетні обстріли об’єктів енергетики та про важку ситуацію в Харкові. Він розповів йому, що Україна критично потребує посиленої підтримки партнерів, передусім – ППО.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини