“Полякова, чуєш мене?”: Зібров відреагував на мовний скандал, а Повалій запропонував дати “народну артистку кремля”

1143

Співак Павло Зібров не розуміє, чому президент Володимир Зеленський досі не забрав у Таїсії Повалій, яка стала “глашатаєм” Кремля, звання народної артистки України. А ще він не вірить у те, що Олі Поляковій та Маші Єфросининій справді складно перейти з російської на українську.

Про мовний скандал, а ще про те, за що зараз живе його сім’я, Зібров розказав у інтерв’ю Аліні Доротюк, передає ТаблоID.

Павло Миколайович вирішив особисто звернутися до Олі та Маші.

“Хай не розказують казки, що важко. Єфросиніна і Полякова прекрасно говорять українською. Якщо десь якісь слова заточаться випадково – нічого страшного в тому немає, над ними не будуть насміхатися. Навіть якщо суржиком хтось десь щось скаже, перший раз, другий, то через місяць буде досконало говорити. Переходьте і не соромтесь. Полякова, чуєш мене? Єфросиніна! Говори нашою мовою! Рідною. Російська зараз не в моді. Зовсім не в моді, і надовго”, – заявив він.

Що ж до Таїсії Повалій, то, на думку Зіброва, вона “вже не вирветься” з росії, де її пригодували.

“Я вже давно сказав: у Таї Повалій требе забрати звання народної артистки і дати їй “народну артистку кремля”… Їм дуже вигідно, росії в кремлі мати народну артистку України, депутата Верховної Ради Таїсію Повалій глашатаєм таким, що “все добре” в Україні, Херсону “гарно”, Краматорську “прекрасно”, Маріуполю – чому ж ні?”, – зазначив він.

Артист “прекрасно” ставиться до Максима Галкіна та інших культурних діячів, які відкрито засудили війну та поїхали з росії. Що ж до пересічних громадян країни-агресора, зокрема родичів Зіброва, які тепер для нього “втрачені”, то вони просто не бажають знати правди.

“Їм вигідно себе не турбувати, задницю не підіймати, щоби не хвилюватися і не цікавитися. Так спокійніше, в цьому мішечку посидіти, а раптом воно пронесе. Не пронесе вас, росіє. Ви за це будете розплачуватися і зараз уже розплачуєтеся. Будете як Північна Корея, в вакуумі сидіти і тоді будете плакати. І через певний період ви будете каятися, і через каяття, тільки через каяття величезне ви пройдете цю Голгофу і станете нормальною цивілізованою країною. Але вас покарає Господь Бог і весь світ цивілізований. Ви – нецивілізовані дикуни”, – наголосив він.

Війна змусила Зібрових знову відкласти радісну та важливу подію: весілля 25-річної доньки, Діани. Воно мало відбутися в серпні, але тепер переноситься принаймні на рік. Це рішення самої дівчини, яка вважає неправильним святкувати в такий час.

До слова, старший брат Діани, син Павла від першого шлюбу, зараз зі своєю сім’єю у Брюсселі. Як запевнив співак, його нащадок виїхав цілком легально.

“Він такий вчений, розумний. Якщо чесно, то в нього зір, у нього білий квиток. Зір дуже поганий. Він у спеціальних окулярах ходить”, – пояснив він.

Триматися на плаву родині Зібрових зараз дуже допомагають власний сад та город. Але грошові запаси стрімко тануть.

“Якісь закрутки є в погребі, варення, огірочки-помідорчики. Необхідне є. Ще є якісь у нас запаси, які були ще з тих часів, тому що була пандемія – теж концертів, роботи не було. Але, якщо чесно, ці “банки”, як то кажуть 3-літрові, літрові, вже закінчились, закінчуються. Тож треба десь… я ще поки, чесно кажучи, не знаю, де. Іншого бізнесу в мене немає, інший бізнес не працює. Я композитор, я співак”, – поділився Зібров.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини