Огляд шин Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

6812

Goodyear є однією із найстаріших у світі компаній, що займаються виготовленням шин для колісних транспортних засобів. Один із основних напрямків діяльності цього американського концерну — виробництво гуми для легкових автомобілів У каталозі Гудієр є літні, зимові та всесезонні покришки різних моделей. Чудовим літнім варіантом для автомобільних різних марок стануть шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 https://shiny-diski.com.ua/uk/goodyear-eagle-f1-asymmetric-6. В Україні їх можна придбати у офіційного дилера Goodyear — компанії «Шини та Диски».

Про шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Ця модель Гудієр, що випускається у різних розмірах, призначена для літнього сезону. Позначення UHP на ній, в дослівному перекладі з англійської означає “надпродуктивний”, свідчить, що покришки Eagle F1 Asymmetric 6 можуть витримувати великі навантаження, актуальні для авто з потужним двигуном. Серед них:

 • автомобілі преміум-класу;
 • спортивні моделі.

А це означає, що на такій гумі можна їздити на високих швидкостях і що вона має чудові гальмівні властивості. Шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 підходять також для автомобілів з електромоторами. На колесах з такими покришками можна їздити міськими дорогами, але тут вони не зможуть повною мірою проявити всі властиві їм якості та характеристики, весь свій потенціал. Адже стихія автошин Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 — це:

 • висока швидкість;
 • круті повороти;
 • різке гальмування.

Конструкція Eagle F1 Asymmetric 6 передбачає наявність потужного каркаса, оптимізованого профілю, міцних боковин.

Плюси та мінуси покришки Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Шини відрізняються стильним дизайном, відмінними якостями на дорозі з рівним асфальтом за будь-якої погоди, тривалістю терміну експлуатації. Вони забезпечують не лише високу продуктивність, а й:

 • максимальна безпека;
 • якісне зчеплення як на сухому, так і на мокрому асфальті;
 • добре гальмування;
 • висока стійкість до бокових пошкоджень;
 • відмінну керованість;
 • м’який, тихий хід.

Єдиним мінусом цих шин можна назвати високу ціну, але характеристики повністю виправдовують її, що підтверджують відгуки автолюбителів.

Протектор автошини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

При проектуванні протектора цієї моделі було враховано всі нюанси, щоб він зміг ефективно виконувати всі свої ключові завдання. Конструкція поздовжніх ребер дозволяє здійснювати швидкий розгін, забезпечуватиме курсову стійкість. Плечові зони з максимально плавними контурами гарантують бездоганну керованість при різких поворотах.

Оптимізація форм різних елементів сприяє зниженню опору коченню. Розширені дренажні канали, що знаходяться в центрі автошини, забезпечують швидкий відтік води із зони зчеплення, запобігають виникненню аквапланування. Завдяки високій адаптивності малюнка протектора при збільшенні навантажень і, відповідно, тиску при екстремальному гальмуванні/маневруванні збільшується в розмірах та контактну пляму. Це забезпечує протектору мінімальне стирання та зношування.

Чому варто вибрати гуму Eagle F1 Asymmetric 6

Продукт преміум-класу — літні шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 — наділений рядом параметрів, завдяки яким він перевершує аналоги по ряду властивостей. Зробити цю модель шин практично бездоганною допомогло використання при їх виготовленні низки нових технологій. До переваг можна віднести:

 • впровадження принципу розширюється (адаптивної) плями торкання;
 • створення дренажного механізму у вигляді дизайну з вирізними глибокими доріжками;
 • використання жорстких секцій плечин протектора.

Замовити автошини Goodyear Eagle F1 Asymmetric з доставкою по Харкову, до Львова, Києва та інших міст України можна в інтернет-магазині «Шини та Диски».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини