“Подивився виступ Марусі Звіробій на суді… Жінка-воїн, яка протистоїть системі, на чолі якої стоїть головнокомандувач-боягуз…” – Сергій Висоцький

579

“Подивився виступ Марусі Звіробій на суді. Зеленський звичайно марно вліз в цю історію…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політик, народний депутат України, член партії «Народний фронт» Сергій Висоцький:

“Жінка-воїн, яка протистоїть системі, на чолі якої стоїть головнокомандувач-боягуз. Вона – ідеальний архетип української жінки. Жінки з характером, гонором, мужністю. Незалежна та харизматична відьма, яка від імені народу кляне панів. Україна в принципі країна, яка спирається на жіночий образ, дуже матріархальна….

І ось, Голобородько, який стрімко перетворюється на бюрократичну пародію Путіна, знаходить собі ворога в обличчі цієї дівчини. Яка уособлює собою той самий голос народу, який Голобородько намагається привласнити.

Маруся – це відповідь вільної України на радянську владу слуг.

І чим більше Зеленський буде намагатися цей голос задушити, тим гіршими будуть наслідки. Не миттево. Але неодмінно”

Подивився виступ Марусі Звіробій на суді. Зеленський звичайно марно вліз в цю історію. Жінка-воїн, яка протистоїть…

Gepostet von Sergey Vysotsky am Montag, 10. Februar 2020

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.