Пісня українського гурту Gо_A потрапила у топ найкращих хітів світового рейтингу iTunes

3694

Пісня українського гурту Gо_A під назвою “Шум”, з якою вони виступили у фіналі Євробачення 2021, підкорила популярний музичний сервіс iTunes. Так, трек колективу увійшов у топ-10 у категорії Worldwide Songs і зараз посідає восьме місце.

Крім того, у категорії European Songs він входить у топ-5. Про це гурт повідомив на своїй сторінці в Instagram, – пише Оbozrevatel.

“Продовжуємо шуміти”, – написали в мережі музиканти.

Трек колективу увійшов у топ-10 у категорії Worldwide Songs і зараз посідає восьме місце

Варто зазначити, що пісня “Шум” у чартах обійшла хіти зарубіжних виконавців таких як The Weeknd, Аріани Гранде, Доджі Кет і Дуа Ліпи.

Пісня "Шум" у чартах обійшла хіти зарубіжних виконавців

Трек підкорив популярний музичний сервіс iTunes

За основу пісні була взята українська гра-веснянка “Зелений шум”. Як писало закордонне видання The Guardian, Україна представила пісню з “безсумнівно швидким ритмом на Євробаченні”.

“Це техно-переосмислення веснянки, традиційної пісні, яку співають під час весняних народних обрядів”, – пояснили у виданні.

Нагадаємо, гурт Go_A з піснею “Соловей” переміг Нацвідбір на Євробачення 2020 року, яке мало пройти в Роттердамі, але було скасоване через пандемію коронавірусу.

Гурт Go_A зробив Україну рекордсменкою Євробачення

Гурт Go_A зробив Україну рекордсменкою Євробачення

Наша країна стала єдиною, представники якої завжди ставали фіналістами конкурсу. Зараз загальна кількість потраплянь українців із півфіналу у фінал – 16 разів. І цей рекорд точно не буде побитий у найближчі 17 років.

Зазначимо, що веснянка, яка стала основою пісні “Шум”, вперше була записана етнографами 1856 року.

Україна двічі ставала переможницею – 2004 року (Руслана) і 2016-го (Джамала).

Україна двічі ставала переможницею

Коротко про знаменитостей:

  • Go_A – український електрофолк-гурт. Представники України на Євробаченні 2021.
  • У листопаді 2016 року вийшов дебютний альбом гурту “Іди на звук”, виданий на лейблі “Moon Records”. Того ж року Go_A здобули перемогу в конкурсі “The Best Track in Ukraine”, а пісня “Веснянка” потрапила на хвилі “Kiss FM”, де шість тижнів поспіль трималася на першому рядку в хіт-параді “10 Dance”, у підсумку гурт було номіновано титулом “Kiss FM Відкриття року”.
  • Пісенний конкурс Євробачення – конкурс естрадної пісні серед країн-членів Європейської мовної спілки. Власником всієї інтелектуальної власності, яка виробляється в межах конкурсу, також є Європейська мовна спілка.

Go_A – український електрофолк-гурт

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини