Пісня “Шум” Go_A увійшла до топ-3 найпопулярніших пісень за всю історію Євробачення

1136

Традиційно на кінець року радіо міжнародного конкурсу “Євробачення” ESC Radio оголошує рейтинг найпопулярніших пісень за всю історію музичного змагання. Зі 250 композицій, які потрапили до списку, трек “Шум” українського гурту Go_A опинився в трійці лідерів.

Радісною новиною виконавці поділилися в офіційному акаунті колективу в Instagram. Крім того, сингл Solovey, з яким музиканти мали представляти Україну на конкурсі у 2020 році, також потрапив до рейтингу та посів 128 місце, – пише О.

Поступилися українці переможцям “Євробачення-2021” – італійському гурту Maneskin та їхньому треку Zitti e Buoni. Рок-виконавці забрали “срібло”.

Пісня

Очолити список пощастило переможниці 2012 року Loreen. Композиція шведки Euphoria залишається відомою у всьому світі й змушує слухачів підспівувати популярний приспів навіть через 10 років.

Динамічна електро-фольклорна пісня “Шум”, в основі якої лежить хоровод та веснянка, змогла обігнати за популярністю навіть легендарний хіт Waterloo 1974 року культової поп-групи АВВА. Шведські музиканти опинилися на 20 сходинці рейтингу.

Пісня Серед знаменитих композицій “Євробачення” опинилася чуттєва пісня Джамали “1944”, присвячена депортації кримських татар. Трек, з яким українка перемогла у 2016 році, посів 14 місце. У сотню хітів також потрапила улюблениця публіки Вєрка Сердючка та її запальний хіт Dancing Lasha Tumbai – 74-е місце, а “Дикі танці” переможниці Руслани опинилися на 78 позиції.

Учасники Go_A з гордістю повідомили про свої досягнення фанатам, зазначивши, що до почесного рейтингу вперше потрапили одразу дві україномовні пісні.

Пісня “Одразу два наші треки потрапили до ESC TOP 250 – щорічний рейтинг найкращих пісень за всі часи існування “Євробачення”! SHUM увійшов до трійки найпопулярніших пісень за всю історію конкурсу! А “Solovey” посів 128-е місце”, – повідомили у соцмережах музиканти.

Пісня Танцювальна веснянка, напевно, запам’яталася слухачам своїм незвичайним запальним приспівом. Чимало українців неоднозначно сприйняли текст пісні. Рядки ” Сію-вію, сію-вію Конопелечки! Сію-вію, сію-вію Зеленесенькі” одні сприйняли як пропаганду марихуани, а інші взагалі почули в них агітацію за партію Зеленського. Проте вокалістка колективу Катерина Павленко від початку пояснювала, що “Шум” – це пісня на основі хороводу, однойменної гри-веснянки.

Пісня На “Євробаченні-2021”, що проходив у Роттердамі (Нідерланди), Go_A зайняв п’яте місце. А днями раніше, 1 січня, українці забрали ще одну нагороду Eurovision Awards у номінації “Найінноваційніша сценічна постановка”.

Пісня

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини