“Після цього буде розмова”: у Зеленського назвали основну умову для мирних переговорів з РФ

527

Подоляк наголосив, що війна може закінчитись 2023 року, якщо Україна отримає зброю.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що основною вимогою до Росії задля мирних переговорів буде виведення окупаційних військ з нашої держави. Лише після цього з країною-агресоркою можна буде розмовляти.

Про це він сказав в інтерв’ю італійському виданню La Repubblica, – пише ТСН.

Михайло Подоляк наголосив, що територіальні компроміси з російськими терористами призведуть до нової війни з РФ. Крім того українці не готові на поступки через масові вбивства та бомбардування, які постійно організовує окупаційна армія РФ. На його думку, Росія “отримає справжні умови закінчення війни виключно на полі бою”.

Україна бачить завершення війни на основі “формули миру”, яку запропонував президент. Основний її пункт – це виведення окупаційних військ з нашої території.

“Будь-яка інша ініціатива сьогодні – це спроба продавити російський план, де ключовий момент – негайне припинення вогню, але без виведення російської окупаційної групи. Це абсолютно неприйнятна позиція, спрямована не на мир, а на забезпечення, по суті, перемоги Росії. А головне – навіщо взагалі обговорювати ініціативи, за якими стоїть постать росіян і їхнє небажання брати на себе відповідальність за величезні злочини проти людяності?”, – сказав він.

Також радник голови Офісу президента наголосив, що представники України, країн G7 та Північної Європи працюють над проведенням мирного саміту. Росію туди запрошувати не планують, оскільки росіяни усі платформи використовують лише для поширення ненависті.

Щодо членства у ЄС та НАТО Михайло Подоляк зазначив, що це вирішуватиме лише український народ, а не кремлівський режим. Він додав, що Україні, як і раніше, не вистачає снарядів, ракет великої дальності, також необхідні сучасні винищувачі для звільнення усіх своїх територій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини