Пішов у бою як Герой: на фронті загинув айдарівець Володимир Іщенко

330

Російські окупанти знову завдали Україні кровоточивої рани, яка ніколи не загоїться. У боях на Донбасі загинув боєць 59-ї бригади окремого штурмового батальйону “Айдар” Володимир Іщенко, котрий воював за свободу нашої країни з 2014 року.

Трагічну звістку повідомив журналіст Юрій Бутусов на своєму Facebook. Він зазначив, що це колосальна втрата для близьких та побратимів, Володимир ніколи не втече з пам’яті тих, кому пощастило з ним зустрітися, – пише OBOZREVATEL.

“Ці поля для мене навіки поля пам’яті героїв України та добровольців з інших країн, які віддали своє життя. Володимир Іщенко. Герой “Айдара”. Герой штурмової роти РУГ 59 бригади. Чесний, надійний солдат, який ніколи не включав задню”, – написав Бутусов в епітафії.

Пішов у бою як Герой: на фронті загинув айдарівець Володимир Іщенко

Також несамовитий некролог про захисника з “Айдара” написала його бойова подруга Аліна Терехова. Загибель Володимира – черговий приклад, коли Росія вбиває найкращих людей української нації.

“Вовчик наш Лисий…, серце ще більше розривається в шматки. .. Вовка невже ми не зустрінемось, не прогуляємося Києвом, не зайдемо з тобою на могили згадати наших Небесних Воїнів??? Ненавиджу р***тів”, – написала вона у себе на Facebook.
Пішов у бою як Герой: на фронті загинув айдарівець Володимир Іщенко

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини