Пірнав, поки не витяг: історія 16-річного Юрія Гусейнова, який врятував школяра

1449

Нагорода за врятоване життя – представники ДСНС вручили подарунок 16-річному Юрію Гусейнову. В червні юнак витягнув з води 13-річного школяра. До сьогодні врятований не бачив свого рятівника. Однак зустріч нарешті відбулася. Про непідробні емоції – далі:

У розпал купального сезону в Новомосковську підлітки пірнали з мосту. 13-річний Павло послизнувся, вдарився об металеві частини споруд і непритомним полетів у воду. Юрій Гусейнов, який перебував поряд, одразу кинувся на порятунок.

Пірнав, аж поки не знайшов на глибині Павла: “Я ніколи так не плив, як тоді. Я почав кричати і плисти. Людей 30 дивляться на мене, я пливу з ним. Вони кажуть, що там був жах, розрізане горло, кровотеча”.

Юрій витяг непритомного Павла на берег, після чого люди викликали “швидку”. Кілька годин медики обласної дитячої лікарні боролися за життя підлітка. Потім була реабілітація. Рятівника свого сина мати Павла розшукала самотужки в соцмережі. І ось вони нарешті зустрілися.

“Я дуже вдячна мамі Юри. Я вдячна, що вони виростили такого сина, гідного сина. Він не побоявся. Стрибнув, дістав і врятував. Це героїчний вчинок”, – зі сльозами на очах каже мати врятованого хлопця.

За цей учинок Юрію подякували і професійні рятувальники – наказом начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області хлопця було нагороджено цінним подарунком.

Дніпровські ДСНСники також висунути кандидатуру Юрія на звання “Герой-рятувальник року”. Сам же юнак після закінчення коледжу також планує обрати цю професію.

Джерело: 5 канал

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини