Пілот Ryanair рейсу Познань – Одеса відмовився впускати на борт українців: кричав, що він “король літака”

2293

У Польщі трапилася затримка авіарейсу Ryanair за маршрутом Познань – Одеса через те, що пілот не пропускав пасажирів на борт, вигукуючи, що він “король літака”. Як наслідок, понад 30 українців не змогли вчасно вилетіти в Україну.

Як повідомляє Wyborcza, інцидент стався в неділю, 3 липня. “Пілот говорив, що він король літака, і кричав “геть” пасажирам, які зареєструвалися. Рейс затримали на годину. В аеропорту відмовилися надати інформацію про те, чому пасажири не полетіли”, – повідомив польському виданню очевидець, передає Обозреватель.

Водночас представник аеропорту Блавей Патрін заявив, що не було відомостей про те, що хто-небудь із членів екіпажу поводився неналежним чином щодо пасажирів.

“Під час реєстрації відбулися деякі збої в роботі. Ми не знаємо деталей. Ситуація розслідується”, – сказав він.

Пізніше Патрін сказав, що ймовірною причиною затримання рейсу стало запізнення пасажирів на посадку.

“Наразі ми ще остаточно з’ясовуємо ситуацію. Але попередньо можу сказати, що ці пасажири вчасно не прийшли до відповідного виходу (гейт), з якого повинні були полетіти”, – додав він.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що консульський відділ посольства в Польщі вже перевіряє інформацію про інцидент.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини