Під російську музику: у Києві блогерка, яка зізнавалася у симпатії до Путіна, похвалилася їздою “за спецперепусткою”

538

Київська блогерка Анна Краснова, яка має вже досить багату скандальну біографію, знову показала відео своїх нічних гулянь столицею. Дівчина повідомила, що чоловік, з яким вона була в машині, має “спецперепустку”.

Відповідні відео вона опублікувала у своїх Stories у мережі Instagram. Судячи з них, Краснова відпочивала з подругами у Києві з вечора 29 вересня до 05:00 ранку 30 вересня, після чого поїхала кататися Південним мостом із чоловіком, що нібито має відповідний дозвіл, – пише OBOZREVATEL

Його обличчя Краснова “засвітила” на кадрах, однак особу супутника дівчини наразі невідомо. Варто зауважити, що пара каталася Києвом під російську музику. Раніше скандальна блогерка зізнавалася в любові до російського диктатора Володимира Путіна.

Ще в січні 2022 року вона публікувала в своїй соцмережі листування з хлопцем, який хотів познайомитися. Краснова відмовила й у відповідь на питання “Хто тобі подобається” написала “Путін”.

Під російську музику: у Києві блогерка, яка зізнавалася у симпатії до Путіна, похвалилася їздою "за спецперепусткою". Відео

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини