Петро Порошенко вимагає негайно створити ТСК по “вагнерівцям” і захистити офіцерів розвідки, які готові свідчити про зрив операції

560

Необхідно негайно створити парламентську слідчу комісію щодо зірваної спецоперації по затриманню російських бойовиків з ПВК “Вагнер”.

На цьому наголосив п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко на Погоджувальній раді парламенту, передає Прямий.

Порошенко також закликав забезпечити охорону офіцерам розвідки, які володіють інформацією щодо цієї спецоперації. Він нагадав про відсутність у порядку денному питання про створення тимчасової слідчої комісії по “вагнерівцям”.

“Більше того – ми побачили, що з офіцерів розвідки, які виконували надзвичайно важливе завдання, зараз зняли охорону. Я твердо переконаний – ми маємо звернутися і відновити охорону, захистити наших воїнів і негайно на цьому тижні поставити ТСК по “вагнерівцям”, – підкреслив Порошенко.

У грудні 2020 року Петро Порошенко повідомив, що спецоперація українських спецслужб із затримання найманців ПВК “Вагнер” була санкціонована ним наприкінці 2018 року.

Ця спецоперація по затриманню російських бойовиків з ПВК “Вагнер” проводилася в рамках міжнародного військового співробітництва.

“Я можу підтвердити, що це було питання нашого міжнародного військового співробітництва. І мало це на меті зібрати, витягнути і тих, хто брав участь у терористичній атаці на літак МH-17, і тих, хто брав участь в збитті ІЛ-76 з українськими десантниками в Луганському аеропорту. І тих, хто робив терористичні атаки проти цивільного населення”, – повідомив Порошенко.