Петро Порошенко назвав ефективним кроком зупинку постачання води та електроенергії в окупований Крим

1162

Українська влада припинила водопостачання та подачу електроенергії в окупований Крим після консультацій з представниками Меджлісу та після перших міжнародних резолюцій, які встановлювали відповідальність країни-окупанта. Про це п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив в ефірі телемарафону “Крим – це Україна”.

Про це передає пресслужба “ЄС” на офіційному сайті, – пише obozrevatel.

“Як тільки у нас з’явилися перші резолюції міжнародних організацій, які підтверджували стан окупації, було відключене постачання електроенергії в Крим. Не розмови, не обіцянки, а була забезпечена енергетична незалежність нашої держави. Припинений імпорт електроенергії, припинений імпорт газу. І припинено постачання електроенергії”, – нагадав Порошенко.

“Ахтем Чийгоз був тоді в Криму у вязниці. Я запросив Мустафу Джемілєва, Рефата Чубарова, запросив всіх, хто представляв Меджліс, і сказав – ми плануємо це відключити. Ваша думка? І вони це можуть підтвердити – вони сказали, що кримські татари у відключені електроенергії нас підтримають”, – зазначив Порошенко.

“З першого дня нашим рішенням було припинено постачання води. Ефективний це крок? Очевидно. І ніхто під сумнів це не ставить”, – наголошує п’ятий Президент.

“Треба вивчити, що було зроблено. І не тому, щоб критикувати чи не критикувати Порошенка, а для того, щоб знати, які інструменти у тебе в руках. Що вже зроблено, а що ще може бути зроблено”, – зауважив лідер “Європейської Солідарності”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини