Перша леді з’явилася на публіці в трендовому костюмі смарагдового кольору (фото)

1782

Перша леді України Олена Зеленська виступила на форумі “Україна 30. Здорова Україна”. Вона продемонструвала ефектний діловий образ, з’явившись на сцені в класичному костюмі зеленого кольору, який актуальний у цьому сезоні.

Відповідні знімки із заходу опубліковані на офіційній сторінці Зеленської в Instagram. Свій образ вона доповнила акуратно укладеним волоссям і мінімальною кількістю макіяжу, для якого використала ніжно-рожеву помаду і коричневі тіні, – пише Оbozrevatel.

Подовжений піджак був декорований ґудзиками золотого кольору, що додавало ще більше шарму образу першої леді.

Зеленська в зеленому костюмі.

Зеленська виступила на сцені.

У своєму пості Зеленська розповіла, про що говорила на виступі на форумі “Україна 30. Здорова Україна”:

“Я була рада знову порушити питання реформи системи шкільного харчування безпосередньо перед педагогами, керівниками галузі освіти, представниками органів місцевого самоврядування, батьками. За даними ЮНІСЕФ, існування програми шкільного харчування є одним із небагатьох факторів, які позитивно впливають не тільки на бажання відвідувати школу, але і на рівень навчання загалом. Учні, які отримували збалансоване харчування, показували більш високі бали під час когнітивних, мовних і математичних тестів”, – йдеться в публікації.

Зеленська показала новий образ.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини