Перед смертю виніс побратимів з лігва ворога: неймовірна історія бойового медика Філімонова

397

У Харкові відбулось прощання з бойовим медиком, стрільцем Національної гвардії Ігорем Філімоновим. Бійцю був 31 рік. Захищав нашу державу від агресора він ще з 2014 року. Загинув під Бахмутом.

Про це пише 24 канал, посилаючись на OBOZREVATEL

Схід України залишається найгарячішою ділянкою на всій лінії фронту, де щодня гинуть українські військові. Зокрема, на той світ відійшов на Бахмутському напрямку близько двох місяців тому бойовий медик Ігор Філімонов. Однак лише нещодавно результати ДНК підтвердили, що це справді він.

Харків. Нагороди та перемоги

Зауважимо, що пан Ігор ще з 2014 року зі зброєю в руках захищав Україну та задля цього навіть залишив навчання у медичному вищому навчальному закладі. Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення, зі самого ранку він уже був у військкоматі.

24 лютого минулого року рано-вранці дружина Ігоря відвезла його у військкомат у Харкові. А о третій годині дня він із товаришами з військової частини 3017 Національної гвардії вже був на Окружній, за годину вони вступили в бій з російськими окупантами. Наступного дня ми з дружиною відвезли його підрозділу одяг, шкарпетки, перчатки – все, що тоді могли знайти у домі, – розповів батько полеглого захисника Олег Філімонов.

Відомо, що підрозділ Ігоря на Салтівці палив танки загарбників, які намагалися прорватися до міста. Самому бійцю вдалося підірвати одну машину – цим він дуже пишався. За той бій Ігоря Філімонова нагородили орденом “За мужність” III ступеня.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини