Пентагон пообіцяв «не залишати Україну наодинці» у разі ескалації агресії Росії

899

Очільник Пентагону передав міністру Тарану запевнення у готовності підтримувати Україну в умовах триваючої агресії Росії

З ініціативи американської сторони відбулась телефонна розмова міністра оборони України Андрія Тарана з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Кколеги обговорили напрями посилення взаємодії між Україною та Штатами.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони, – пише Главком.

Остін висловив занепокоєння останніми діями Російської Федерації та передав міністру оборони України запевнення у готовності підтримувати Україну в умовах триваючої агресії Росії на Донбасі та в Криму. Міністр оборони США наголосив, що у разі ескалації російської агресії Сполучені Штати не залишать Україну наодинці і не допустять реалізації агресивних устремлінь Російської Федерації щодо України.

Таран розповів про системну ескалацію безпекової ситуації у районі проведення Операції об’єднаних сил та небажанні РФ підтвердити прихильність режиму припинення вогню, а також вбивство чотьирьох військовослужбовців 26 березня.

«Стратегічний діалог на рівні керівників оборонних відомств України та США не просто підтримується, він – динамічно розвивається. Американські партнери активно ініціюють контакти, висловлюють щиру стурбованість спробами Росії загострити ситуацію навколо України. Цей дзвінок американського колеги є яскравою демонстрацією проактивної позиції США у підтримці суверенітету та кроків з відновлення територіальної цілісності України», – заявив Таран.

Як відомо, останнім часом ситуація на Донбасі загострилася, а кількість обстрілів із боку бойовиків збільшилася.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини