“Патєрь нєт”: Україна знищила вже понад 20% усіх систем РСЗВ Росії

321

Поки російські пропагандисти розповідають байки про “патєрь нєт”, українські бійці завдають ворогу реальних колосальних втрат. Лише за приблизними даними так звана “друга армія світу” за весь час повномасштабного вторгнення втратила понад 20% усіх реактивних систем залпового вогню.

Такі висновки можна зробити, проаналізувавши дані у відкритих джерелах. Крім того, у вересні 2023 року ЗСУ побили рекорд знищення російської артилерії, передає 24 Канал.

Скільки РСЗВ втратила Росія

Згідно з відкритими даними, які офіційно оприлюднювала російська влада, так звана “друга армія світу” мала на озброєнні 3 887 реактивних систем залпового вогню до початку повномасштабного вторгнення в Україну. Як би російські пропагандисти не кричали, що у них “патєрь нєт”, проте окупанти зазнають шалених втрат.

Дані Global Firepower щодо систем РСЗВ Росії

До слова, за даними Global Firepower, Росія була на першому місці у світі за кількістю РСЗВ на озброєнні армії.

Топ-10 країн за кількістю РСЗВ на озброєнні армії

У статистиці Генштабу станом на 1 жовтня 2023 року мовиться, що Збройні Сили України вже знищили 798 РСЗВ, які мали на озброєнні окупанти. За допомогою нескладної математики можна встановити, що російська армія за півтора року війни втратила 20,5 відсотків систем реактивного залпового вогню.

Загалом, лише протягом вересня українські захисники знищили 63 РСЗВ окупантів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини