Папа Римський заявив, що в Україні зараз триває непублічна миротворча місія, “щоб спробувати покласти край війні”

544

Папа Римський Франциск заявив, що Ватикан бере участь у миротворчій місії, спрямованій на врегулювання конфлікту між Росією та Україною. Глава католицької церкви висловив сподівання на можливість виступу посередником між сторонами.

Про це пише Obozrevatel з посиланням на Reuters. Про це понтифік сказав журналістам після приїзду з Угорщини.

“Я готовий зробити все, що потрібно зробити. Зараз йде місія, але вона ще не оприлюднена. Коли її буде оприлюднено, я розповім про це”, – заявив він, відмовившись надати подробиці.

Також він повідомив, що для досягнення миру потрібно “відкрити канали”.

“Я думаю, що світ завжди досягається шляхом відкриття каналів. Ви ніколи не можете досягти миру через закриття… Це нелегко”, – додав глава католицької церкви.

Також він згадав, що обговорював ситуацію в Україні з Віктором Орбаном, прем’єр-міністром Угорщини, і з митрополитом Іларіоном, якого не торкнулися санкції.

“На цих зустрічах ми говорили не просто про “Червону Шапочку”. Ми говорили про все це. Усіх цікавить шлях до світу”, – стверджує понтифік.

86-річний Папа Римський Франциск раніше висловлював бажання виступити посередником між Україною та РФ. Він також заявляв, що хоче відвідати Київ, а також Москву “з мирною місією”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини