Організовували “бавовну” у Бєлгороді та Брянську: у Києві прощаються з героями-розвідниками

1059

З українськими розвідниками “Святошею”, “Непийпивом”, “Тарасієм” та “Аполлоном” прощаються у Києві. Вони влаштовували росіянам “бавовну” у Бєлгороді та Брянську.

Відомо, що в останню путь Юрія “Святошу” Горовця, Максима “Непийпива” Михайлового, Тараса “Тарасія” Карпюка та Богдана “Аполлона” Лягова проведуть у вівторок 7 березня. Їх поховають на Алеї Героїв Лук’янівського історичного заповідника, передає 24 канал.

Організатори “бавовни” в Росії

Відомо, що панахиду за загиблими у війні героями запланували на 11:00. Вона відбудеться в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

А вже о 13:00 відбудеться сама церемонія прощання на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, що загинули мужні українські захисники ще 26 грудня. Сталося це на кордоні між нашою державою та Брянською областю. Зауважимо, що в героїв-розвідників за плечима було безліч ризикованих операцій. Ворог, мабуть, хотів би їх полонити, але вони загинули мужньо, не ставши бранцями Кремля.

Що відомо про героїв-розвідників

Юрій “Святоша” Горовець. Він був націоналістом, християнином, актором, мандрівником, ветераном. Воював від початку російського вторгнення у 2014 році. Він брав участь у бойових діях в Іловайську, обороняв Маріуполь. Ті, хто знайомий з ним особисто, запевняють, що він керував групою розвідників, які діяли на території Росії.

  • Максим “Непийпиво” Михайлов. Він в українському національному русі давно. Долучився до нього він ще задовго до Революції Гідності та початку війни Росії проти України.
  • Тарас “Тарасій” Карпюк. Він також був націоналістом. Пішов на фронт одним з перших у 2014 році. Відомо, що йому вдалося вижити після бійні в Іловайську у серпні 2014 року.
  • Богдан “Аполлон” Лягов. Він був наймолодшим. Водночас – одним із найбільш відчайдушних воїнів цієї групи. Героєві було усього 19 років.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини