Олімпійський чемпіон Жан Беленюк прилетів в Україну та висловився про завершення кар’єри

2635

Переможець Олімпійських ігор у Токіо в греко-римській боротьбі Жан Беленюк повернувся з Японії до Києва та розповів про свої плани на майбутнє.

За словами спортсмена, який також є народним депутатом від партії “Слуга народу”, зараз він збирається сконцентруватися на політичній діяльності, – пише Оbozrevatel.

Борець зізнався, що хоче почекати, перш ніж ухвалювати остаточне рішення щодо завершення або незавершення кар’єри в спорті. Він відзначив, що зараз він досягнув усіх своїх цілей, але повернеться, якщо знайде нову мотивацію.

“Цілі? Якщо короткострокові – то трохи відпочити. З вересня стартує новий політичний сезон, буду займатися політичною діяльністю. А спортом буду займатися тільки для підтримки своєї форми спортивної. Участь у чемпіонатах? Ще не знаю, поки не коментую. Не хочу робити якісь гучні заяви, що закінчую зі спортом, тому що мені 30 років. Але всі мої амбітні цілі, які я ставив перед собою з самого дитинства, вони на даний момент закриті. Мені потрібно знайти для себе якусь нову мотивацію, щоб продовжувати” , – цитує слова Беленюка видання Tribuna.

Жан Беленюк

Нагадаємо, що борець все ще залишається єдиним українцем, якому вдалося завоювати “золото” на Олімпіаді в Токіо. Після перемоги в фіналі він яскраво станцював гопак і не стримував емоції під час інтерв’ю.

Беленюк у півфінальній сутичці Ігор у Токіо.

Жан Беленюк став олімпійським чемпіоном Токіо.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини