Олена Зеленська назвала фатальну помилку тирана путіна

1999

Дружина українського президента Володимира Зеленського Олена Зеленська розповіла, що, на її думку, стало фатальною помилкою президента країни-агресора РФ Володимира Путіна, який наказав напасти на Україну.

“Війна вмить поєднала особисте і громадянське. І в цьому, мабуть, була фатальна помилка тирана, який на нас напав. Ми насамперед українці, а потім усе решта. Він хотів розколоти нас, роз’єднати, спровокувати внутрішнє протистояння, але це неможливо у випадку з українцями. Коли когось із нас катують, ґвалтують, вбивають, ми відчуваємо, що це катують, ґвалтують і вбивають усіх нас. Нам не потрібна жодна пропаганда, щоб виявити громадянську свідомість. Саме це особисте: гнів, біль, які ми всі відчуваємо, – миттєво вмикає громадянське: жагу діяти, чинити спротив агресії, захищати свою свободу. Кожен це робить як може. Військові зі зброєю в руках, вчителі – навчаючи дітей, а лікарі – проводячи складні операції під обстрілами. Усі стали волонтерами – артисти, ресторатори, перукарі”, – заявила дружина президента в інтерв’ю американському Vogue.

Зеленська висловила впевненість, що те, що відбувається, викликає у всіх українських дітей “найглибші патріотичні почуття”.

“Не лише в моїх дітей, а й у всіх маленьких українців. Вони виростуть патріотами й захисниками своєї Батьківщини”, – підсумувала дружина президента України.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини