Окупанти загрузли в багнюці: як весняна відлига “відкрила вікно” можливостей для ЗСУ під Бахмутом

357

Весняна відлига може дати Україні помітну перевагу над путінськими військами.

Новий наступ Росії “загруз у багнюці”, оскільки цьогоріч в Україні рано почалася весняна відлига. Замерзлі взимку поля і засніжені ліси під Бахмутом перетворилися на непрохідні місцини густого мулу в результаті раптового потепління. Такі несприятливі погодні умови для окупантів особливо завадять зусиллям Росії в Бахмуті.

Про це пише The Telegraph, передає ТСН.

Зазначається, що, наприклад, навколо Бахмута дороги перетворилися на річки і вони “забиті” багнюкою по коліна. Експерти вважають, що ці умови, ймовірно, принесуть користь українським військам, адже російські війська, які покладаються на швидке просування для свого наступу, вже загрузли в багнюці.

“Обидві сторони залишаються на своїх позиціях, тому що, весна – це бруд. Таким чином, рухатися вперед неможливо”, – розповів командир фронтової батареї реактивних систем залпового вогню Микола.

Весняна відлига, яка вже руйнувала плани армій щодо наступу на всю Україну, можливо, “відкрила вікно” можливостей для Києва, щоб зміцнити свої позиції там.

Видання вказує на те, що сезон відлиги переслідував наступ гітлерівських танкових частин на Москву 1941 року, і його часто вважають порятунком радянської столиці від німецької окупації.

“Рання частина весни та перешкоди ускладнять російські атаки, особливо піші, оскільки сильна бруд сповільнить їх”, — сказав Геміш де Бреттон-Гордон, колишній командир 1-го королівського танкового полку.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини