Окупанти гатять по Україні старими ракетами, які падають на території РФ – Маломуж

532

Старі радянські ракети нерідко падали на територію Росії, не долетівши до цілі в Україні.

Росія під час ракетних ударів використовує боєприпаси 40-річної давнини, оскільки радянських ракет окупанти вдосталь, – пише ТСН.

Про це заявив колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал Микола Маломуж в інтерв’ю Оbozrevatel.

Він нагадав, що радянських боєприпасів і ракетних систем в РФ є “велика кількість”. Зокрема, є навіть українські ракети, передані в межах Будапештського меморандуму.

“На складах у РФ просто неба знаходиться велика кількість снарядів, ракет, які за сорок років не надто добре зберігалися, не перевірялися, не реабілітувалися. Їх також перекидатимуть на фронт, незважаючи на те, що вони можуть неефективно використовуватися”, – каже Маломуж.

За його словами, є приклади, коли ракети, запущені в Україну, падали на територію Росії або не долітали до цілі в Україні.

Проте Маломуж наголошує, що в РФ наразі достатньо ракет для продовження те.ору. Паралельно окупанти поповнюють ракетні запаси завдяки власному виробництву.

Частково – завдяки купівлі у союзників ракет і комплектуючих до них, зокрема китайської електроніки. Крім того, росіяни закуповують електроніку для ракет й у третіх країнах, які її перепродують.

“Так, до Росії потрапляє американська та європейська електроніка. Це не буде масово, але це будуть десятки та сотні ракет, які теж поповнюватимуть резерви”, – пояснив ексголова зовнішньої розвідки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини