Офіцерів учать захищатися від хакерів – уперше в Україні

554

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалися тримісячні курси з кіберзахисту для офіцерів підрозділів та частин військ зв’язку ЗСУ.

Тут готуватимуть молодших офіцерів задля зміцнення і розвитку системи кіберзахисту на тактичному й оперативно-тактичному рівні – від військової частини до оперативного угруповання, повідомляє АрміяInform.

“Офіцери, які пройдуть курс, мають отримати додаткові навички кіберзахисту і набути спроможностей з ефективного реагування на сучасні кіберінциденти та виклики. Курс має донести до слухачів результати досліджень та досвід європейських організацій, таких як SANS, MITRE, NIST, у забезпеченні кібербезпеки на об’єктах критичної інфраструктури держави, зміцненні у військах єдиного розуміння принципів побудови системи кібербезпеки і основ кіберзахисту”, – розповів професор кафедри захисту інформації та кіберзахисту полковник Олег Мазулевський.

Цей курс – перший, спрямований на набуття практичних навичок з кіберзахисту, розроблений спеціально для офіцерів частин та підрозділів військ зв’язку.

“Курс враховує досвід європейських організацій, які готують фахівців кіберзахисту. Участь у розробці курсу брали науково-педагогічні працівники інституту та кафедри автоматизованих систем управління та кафедри комп’ютерних інформаційних технологій нашого інституту. Враховувалися напрями підготовки міжнародних інститутів, де готують не тільки цивільних фахівців, а й спеціалістів військових підрозділів, зокрема й для збройних сил США”, – зазначив Мазулевський

Аудиторні заняття триватимуть один місяць. Це та частина, яка має відбуватися під наглядом викладачів. Потім передбачено два місяці роботи в пунктах постійної дислокації.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини