“Офіс Президента – не підійшов, чиновники – не підійшли, парад – не вставляє, далі хто?…” – Кондратюк про Зеленський

753

Офіс Президента – не підійшов, чиновники – не підійшли, парад – не вставляє, далі хто – ми йому не підійдемо? На мою думку – так не робиться!

Таку думку український телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк висловив на своїй сторінці у Facebook:

“Офіс Президента – не підійшов, чиновники – не підійшли, парад – не вставляє, далі хто – ми йому не підійдемо? На мою думку – так не робиться! Казати, що 100% чиновників з 2014-го року не годяться – це імпотенція правління і небажання розібратись! Еволюційно замінити їх на кращих – слабо? Здається, у когось нерви – ні к чорту. Купіть нових ляльок! (хоча насправді – це дешевий передвиборчий низькоінтелектуальний треш-трюк для лохів!) P.S. Допоки не будуть засуджені чиновники Януковича, всі балачки-базікання про “злочинного Порошенка” – брехня і популізм!”

Офіс Президента – не підійшов, чиновники – не підійшли, парад – не вставляє, далі хто – ми йому не підійдемо? На мою…

Gepostet von Igor Kondratiuk am Donnerstag, 11. Juli 2019

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив про плани внести зміни до закону про очищення влади і внести у перелік посад, які підпадають під люстрацію, всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки.

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій