Один знищили, другий – підбили: як нацгвардійці “Іглою” “вполювали” ворожі Мі-24 на околиці Бахмута

481

Від 24 лютого 2022 року до 27 січня окупаційні війська втратили у війні проти України вже 283 гелікоптери.

26 січня харківські нацгвардійці на Бахмутському напрямку за допомогою ПЗРК “Ігла” знищили ворожий гелікоптер Мі-24, а другий – підбили.

Про це повідомляє НГУ, передає ТСН.

“26 січня близько 10:40 ранку вогнева група зенітного ракетно-артилерійського дивізіону виявила на південно-східній околиці Бахмута дві повітряні цілі. Розрахунком ПЗРК з “Ігла-1″ одночасно було здійснено 2 пуски ракет по гелікоптерах Мі-24. Внаслідок бойової роботи один гелікоптер було знешкоджено, другий уражений”, – розповів начальник служби протиповітряної оборони 3-ї бригади оперативного призначення.

Навідник ПЗРК нацгвардієць Антон зауважив, що цей гелікоптер здатний літати на малих висотах, що в умовах цієї місцевості дозволяє здійснювати прихований підліт до розташування українських підрозділів.

“Він може маневрувати, завдаючи постійних ударів нашим військам на найбільш важливих ділянках із застосуванням ракетного і артилерійського озброєння. Тому виявлення і знищення повітряних цілей такого плану є ефективним під час загальновійськового бою”, – додав військовослужбовець.

За підрахунками Генштабу, від першого дня повномасштабного вторгнення РФ 24 лютого 2022 року до 27 січня окупаційні війська втратили у війні проти України вже 283 гелікоптери.

Додамо, що Мі-24 – радянський багатоцільовий ударний гелікоптер-штурмовик і бойова підтримка піхоти. Один із найшвидших ударних гелікоптерів у світі, призначений для перекидання живої сили і її вогневої підтримки на полі бою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини