Обвинувачений у держзраді колишній регіонал Єфремов йде на вибори з “Опозиційним блоком”

1051

Зараз Олександр Єфремов перебуває за ґратами.

Колишній голова парламентської фракції “Партія регіонів” Олександр Єфремов, якого обвинувачують у державній зраді, балотуватиметься до парламенту на позачергових виборах у списку партії “Опозиційний блок”, передає ТСН.

Про це повідомила пресслужба політсили.

На сайті партії йдеться про те, що Єфремов займе місце у списку Володимира Пилипенка, який вирішив не брати участь у виборчій кампанії та буде у першій десятці.

“Олександр Сергійович вже три роки перебуває в місцях позбавлення волі за абсолютно надуманими звинуваченнями, які не мають доказової бази. Я дуже сподіваюся, що це допоможе його звільнити і привернути увагу ще до тисяч інакомислячих, які перебувають в місцях позбавлення волі через режим Порошенка. Я б хотів, щоб на це звернув увагу Зеленський і все-таки звільнив цих людей”, – зазначив народний депутат, лідер партії “Наші” Євген Мураєв.

Нагадаємо, ГПУ обвинувачує Єфремова у скоєнні низки злочинів, а саме в державній зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинених особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, які призвели до тяжких наслідків, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації “ЛНР”, організації захоплення будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади (Луганської облдержадміністрації) та пособництві в захопленні будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади, УСБУ в Луганській області.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини