“Ніхто не знає, як вона спрацює”: Резніков про можливість застосування РФ ядерної зброї

360

На лінії фронту РФ навряд чи застосує ядерну зброю, адже там є і її підрозділи.

Росія востаннє проводила ядерні випробування у 1990-х роках. Тому наразі ніхто не знає, в якому вона стані і як вона спрацює у разі потреби. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, пише Forbes, – повідомляє ТСН.

“Коли в останній раз росіяни випробування робили ядерне? У 90-ті роки, у Казахстані на відповідному полігоні. Тобто від 90-х років вони ніяких випробувань не проводили, носії у них є, ядерні запаси у них є, але як воно включається, літає і спрацьовує не знає ніхто, і вони зокрема”, — зазначив він.

За його словами, стан ядерної зброї у Росії досить сумнівний.

“Ризик залишається, не можна сказати, що його не існує, але якщо оцінювати у відсотках вірогідність застосування її, він значно менший ніж будь-що. І це підтверджують наші партнери, і США, і Велика Британія”, — підкреслив він.

Нагадаємо, 21 вересня президент РФ Володимир Путін анонсував проведення псевдореферендумів на захоплених територіях. Водночас він погрожував застосувати ядерну зброю для “захисту”.

Раніше очільник МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що всі російські закони і доктрини, включно з ядерною, поширюватимуться і на приєднані через фейкові “референдуми” території України після їх закріплення в Конституції Росії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини