«Нє знаю, как ета будет украінскою» – українців обурила поведінка Ігоря Ласточкіна в онлайн-школі

3608

Українці обурені поведінкою телеведучого Ігоря Ласточкіна під час уроку хімії в онлайн-школі. Чоловік не зміг чи не захотів спілкуватися з вчителем українською. Допис про це опублікувала користувачка Марина Хаперська у Facebook-групі «Українці розмовляють українською». Ласточкіна також звинуватили у незнанні елементарних понять у хімії.

“22.04.20. Школа онлайн. Урок хімії. 7 клас. Тема “Вода”. Зірковий гість Ігор Ласточкін на запитання вчителя відповідає російською, вчитель зауваження не робить, не виправляє. Кілька реплік сказав-таки українською, але надовго телеведучого не вистачило, на середині фрази зазначив: “Нє знаю, как ета будет украінскою” і завершив думку російською.

Шановні Міністерство освіти і науки України, Офіс Президента України, Освіторія, чому такий матеріал випускають в ефір? Чому не запрошено людину, що володіє державною мовою і принаймні знає, що Н2О складається не з трьох молекул, а трьох атомів. Чому урок хімії перетворили на глузування з української мови?”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини