Іноземні художники створили вулицю муралів на Донеччині (фото)

436

На Донеччині у Краматорську іноземні художники створили вулицю муралів. Про це повідомляє інформагентство “Вчасно”.

Шість картин в стилі стріт-арт створили художники з різних країн. У рамках проєкту «You are East» багатоповерхівки на вулиці Марата переворились на «вулицю муралів». Наразі яскраві полотна прикрашають вісім житлових будинків.

Перша картина під назвою «Missae Ferrum» (Чавун і лотос) від італійського художника Фабіо Петані з’явилася в Краматорську на початку жовтня.

Другий мурал з проєкту You are east французького художника Алексиса Бута. На малюнку зображений український Бі-бой Uzee Rock, який вразив автора роботи, коли той приїжджав на виступ по брейк-дансу до Франції.

Третій мурал іспанського художника Давіда Естебана. На цій роботі зображений маленький вітряк з пластиковими соломинками і пакет з- під тетрапак.

Ця робота присвячена екологічний тематиці. Автор хотів акцентувати увагу на проблемі надлишку пластика і забруднення ним навколишнього середовища в даному регіоні. Що пластик можна переробляти в щось в майбутньому корисне людям. Це перша робота цього художника в Україні.

На стіні ще однієї чотириповерхівки художник із США Ерік Берг залишив абстрактний малюнок троянд. Саме ці квіти, за словами автора, асоціюються у нього з регіоном, а сам мурал символізує перемогу, повернення міста і натхнення.

Художник з Бельгії П’єр Родрігес зобразив бюст Персея — героя давньогрецької міфології, який переміг Медузу Горгони. Зробити мурал в такий тематиці художника надихнула архітектурна форма будинку.

Ще один мураліст з Бельгії під псевдонімом Нін своїм малюнком хотів втілити гармонійну єдність людини і природи.

Мурал «Піднесення»: за задумом художника це жінка в абстракції, в розшаруванні. Це символ підйому і піднесення.