Невже морські дрони таки добралися до російського корабля “Іван Хурс”: з’явилися відеодокази

497

Країна-окупант заявила, що на світанку 24 травня відбулася атака трьома дронами на корабель-розвідник “Іван Хурс”. І хоч російські пропагандисти переконували, що нібито відбили напад, ймовірно, один морський дрон таки дістався цілі.

Це, зокрема, підтверджує відео атаки надводного дрона на російський військовий корабель Чорноморського флоту. Воно з’явилося у соцмережах, повідомляє 24 Канал.

“Іван Хурс” таки могли підбити

Так, на кадрах опублікованого кількасекундного відео видно, як один з надводних дронів стрімко наближається до лівого боку корабля. Це судно вкрай схоже на російський корабель-розвідник “Іван Хурс”.

Відтак, ймовірно, атака дронами на російський корабель не була такою вже й “безуспішною”, як це хотіли подати у “міністерстві війни” країни-окупантки.

Атака на корабель-розвідник та неспівпадіння у заявах

Зазначимо, що ймовірне пошкодження російського корабля відбулося поблизу Босфору, за 40 морських миль до півночі від нього. Трапилося це на світанку 24 травня, о 05:30 за київським часом. Тоді у Росії заявили, що атакували корабель одразу три безпілотники ЗСУ.

В міноборони Росії підкреслили, що попри намагання українських військових, атака виявилася нібито безуспішною. Адже, за словами Конашенкова, “всі ворожі катери було знищено вогнем зі штатної зброї корабля”. Тож корабель Чорноморського флоту нібито й надалі продовжує охороняти газопроводи “Блакитний потік” та “Турецький потік”.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини