Несуть ще більшу загрозу для окупантів: морські дрони Sea Baby відтепер оснащені “Градами”

363

Морські дрони СБУ Sea Baby, на які українці збирали кошти через платформу UNITED24, стали ще більшою загрозою для окупантів. Відтепер вони оснащені системами “Град” і вже успішно використовуються для атак на позиції російських військ.

За інформацією джерел 24 Каналу, нещодавно дрони Sea Baby разом з Військово-морськими силами України успішно відпрацювали атаку на позиції окупантів на Кінбурнській косі. СБУ продемонструвала ексклюзивні кадри з випробувань морських дронів, які відбувалися раніше взимку, а також безпосередньо з виробництва дронів.

Морські дрони стали ще більшою загрозою для росіян

Морські дрони Sea Baby, на які збирали українці, тепер вдосконалені за допомогою систем “Град” і успішно використовуються для атак на окупантів.

Згідно з інформацією від джерел, минулої ночі морські дрони СБУ разом з ВМС України успішно відпрацювали атаку з моря на позиції російських військ на Кінбурнській косі.

Наш Sea Baby – це не просто дрон, а багатофункціональна платформа, яка постійно вдосконалюється. І сьогодні ми можемо підтвердити, що вони оснащені реактивною системою залпового вогню і це технологічне рішення вже показує потужні результати. Тож ворога чекають нові сюрпризи. Працюємо, як завжди ефективно, – зазначив співрозмовник у СБУ.

Служба безпеки продемонструвала ексклюзивні кадри з випробувань Sea Baby, які відбувалися раніше взимку, а також безпосередньо з виробництва дронів.

Як дрони відпрацювали по позиціях окупантів на Кінбурнській косі

Українські Сили оборони використали морський дрон для ураження позицій окупантів на піщаній косі Миколаївщини.

На опублікованому відео видно, як український безпілотний катер обстрілює російські позиції за допомогою реактивних снарядів. Пускова установка була встановлена у верхній частині морського дрона, який запустив щонайменше шість снарядів.

За допомогою таких мобільних морських реактивних установок, Сили оборони мають можливість атакувати російські об’єкти поблизу узбережжя Криму.

Не виключено, що однією з цілей може стати російська авіація на аеродромах у Криму та військова техніка на стоянках.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини