“Нести відповідальність за свій вибір – я готовий. А Ви?” – український десантник

3091

Українский десантник, ветеран АТО, письменник, блогер і мандрівник Валерій Ананьєв закликав українців голосувати відповідально:

“В неділю, перед тим, як Ви будете ставити хрестик біля прізвища одного з кандидатів, будь ласка, дайте собі відповіді на декілька питань.

Ви особисто готові нести відповідальність за дії свого кандидата:

1. Якщо він виявиться слабким/нерозумним в міжнародній і військовій політиці, і Росія скористається цією слабкістю/дурістю, Ви готові захищати свою країну зі зброєю в руках? Або провести на війну свого чоловіка/сина/брата?

2. Якщо він буде поглиблювати і розширювати корупційну систему, Ви готові активно проявити громадянську позицію? Приймати участь у створені інститутів громадського впливу на державну політику, витрачати свій час і гроші на активну громадську діяльність?

3. Якщо його дії розколють суспільство, Ви готові відчути на собі всю важкість суспільних потрясінь? Мати витримку і розум не роздмухати полум’я, а загасити його та примиритися зі своїм опонентом?

4. Якщо він буде неграмотним в економічній політиці, Ви готові до економічних потрясінь? Включно з економічною кризою. І не звалити закордон «бо ця країна безнадійна».

Вона не безнадійна – це був Ваш вибір, виправляйте, будь ласка. Сентенції «гірше вже не буде», залиште психіатру – буде. Я бачив як буває в Танзанії. Чув про Венесуелу і Сомалі.

Якщо Ви на ці питання відповіли – я поважаю Ваш вибір. Якщо Ви голосуєте з почуття ненависті – мені Вас щиро жаль. І мені дуже не хочеться виправляти потім чужі помилки.

Про свій вибір я вже писав. І повторю ще раз максимально просто – я ЗМУШЕНИЙ голосувати за діючого президента, оскільки в його супернику бачу більшу небезпеку для країни.

Мені не подобається Порошенко, я вбачаю в ньому деякі загрози для економічного розвитку моєї країни, але те, що побачив на представленні зе-команди – це загроза існуванню країни як такої.

Нести відповідальність за свій вибір – я готовий. А Ви?”


Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини