Несподівано: Загальнонімецький канал суспільного телебачення вважає Крим російською територією (відео)

2230

Коли в Україні суспільне телебачення лише пробує встати на ноги, у Європі воно вже давно і активно працює на кошти платників податків, задовольняючи глядацькі потреби місцевих громад.

Загальнонімецький канал суспільного телебачення вважає Крим російською територією
Скріншот з програми 3sat

Телеканал 3sat – один із німецьких суспільних мовників. Це публічно-правовий канал, який є спільним виробництвом німецьких, австрійських та швейцарських телекомпаній ZDF, ARD, ORF і SRG SSR. Усі програми, які виходять на телеканалі, розраховані на німецькомовного глядача. Однією з головних особливостей каналу є те, що він фінансується в тому числі і за рахунок коштів платників податків у Німеччині.
А тепер найцікавіше. Серед інших на сайті каналу мене зацікавила програма з інтригуючою назвою “Mein anderes Russland” («Моя інша Росія»), адже цікаво, на яких аспектах акцентують увагу німці, знімаючи передачі про своїх сусідів, особливо зі Сходу (відео усієї програми є тут)

І раптом “несподіванка” – вже на 5-ій хвилині першої частини програми з`являється карта Росії. А в складі Росії – український Крим:

Скріншот на випадок, якщо відео стане недоступним:

Загальнонімецький канал суспільного телебачення вважає Крим російською територією
Скріншот з програми 3sat

Зазначимо, що програма вже вийшла в ефір. На загальнонімецькому телебаченні. У прайм-тайм – о 20.20.
Офіційна Німеччина давно на весь світ голосно заявила – анексія Криму неприйнятна. Схоже, суспільне телебачення цієї країни має іншу думку з цього приводу.
То що – і ворогів не треба, якщо маєш таких друзів?

Автор: Роксоляна Панич

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини