Кліп про рівненський музей подорожує по земній кулі (ВІДЕО)

4098

Робота “Люблю музей” продовжує подорожувати по земній кулі, разом з тим розповідаючи світові про Україну. На цей раз вона відібрана на міжнародний кінофестиваль BEST SECONDS, який відбувається у місті Beckenried (Швейцарія)

Нагадаємо, що перший в Україні, а може й не тільки, музичний кліп про музей, став промороликом Рівненського обласного краєзнавчого музею. Автор слів пісні та продюсер – директор цього закладу Олександр Булига, композитор – Сергій Зінчук, аранжувальник – Ярослав Шевчук, оператор-постановник – Дмитро Максимчук. Виконавці пісні та головних ролей – Ніна Ніколаєва та Станіслав Лозовський, який є і режисером-постановником.

Автор сценарію, співпродюсер та режисер – Віктор Булига. Кліп знятий за сприяння директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександра Булиги, керівника Центру дослідження і відродження Волині Володимира Дзьобака, директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Кічатого, директора музею історії сільського господарства Волині-скансен Олександра Середюка та жителя с. Березини Радивилівського району Петро Панасюка, а також Ярослава Клименко – та майстерні по виробництву обладунків та елементів побуту Європи 14-16ст – Workshop “ART of STEEL”

Джерело: Рівняни