«Непогано влаштувалися – ненавидять Україну і отримують пенсію за рахунок України» – Гриценко звинуватив переселенців з ОРДЛО у пристосуванстві та лицемірстві

3392

Анатолій Гриценко назвав переселенців із ОРДЛО фанатами «руского міра» і звинуватив у тому, що вони, нікуди не виїжджаючи із окупованих територій, отримують дві пенсії – українську та російську.

Про це Гриценко написав у своєму Facebook, – повідомляє Про Львів.

“Болюча не/справедливість. Вже 7й рік…

Уряд визнає: 500,000 (п’ятсот тисяч!) «переселенців» насправді нікуди з ОРДЛО не виїздили, живуть весь цей час на окупованих територіях і отримують весь цей час пенсію за рахунок України, нічого більше в Україні їх не цікавить… Непогано вони влаштувалися: сходили дружно на «референдум» про відокремлення від України і приєднання до Росії; люто ненавидять Україну і не хочуть у ній жити; вважають Україну винною у російській агресії, моляться на Путіна й просяться під його царство; отримують масово російські паспорти; отримують ще й російську пенсію; діти їхні або воюють проти нас і вбивають наших солдат, або працюють і платять податки на утримання ворожої армії, яка продовжує нас вбивати…

Переважна більшість тих, хто не хоче жити під Путіним, за 6+ років війни вже виїхали із зони окупації; щирих патріотів України, які ненавидять ворога, але з різних причин не змогли виїхати – там дуже мало, таким мали би допомогти виїхати їхні діти, а в кого немає – держава Україна мала би про таких подбати, щоб вони жили на вільній землі й вільно отримували українську пенсію.

А фанатам «рускага міра» нехай Раша і платить пенсію. Вважаю, що так було б справедливо. Замість того, щоб як зараз – дбаючи про пенсії для тих 500,000 в ОРДЛО, недоплачувати пенсію батькам загиблих на фронті наших солдатів.

P.S. «Вони працювали і пенсію заслужили, маємо їм платити», – дехто з Вас так вважає. Таким нагадаю: у нас не було і зараз немає накопичувальної пенсійної системи, щоб зароблене й відкладене на пенсію в період роботи лежало на пенсійному рахунку людини. У нас пенсійна система завжди працювала і зараз працює в режимі реального часу – працюючі діти (своїми податками) платять пенсію непрацюючим батькам. Тож нехай їхні діти в ОРДЛО і платять своїм батькам пенсію. Вони ж не сплачують нам податків до українського бюджету, водночас хочуть щоб наші діти платили пенсію своїм батькам та ще й їхнім – хтось із Вас вважає це справедливим? Я так не вважаю.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини