«Нема слів. В цьому законі не буде пільг для дітей загиблих українських воїнів» – Сюмар прокоментувала пільги для вступників з ОРДЛО

1614
Вікторія Сюмар
Вікторія Сюмар

Вікторія Сюмар, депутат від «Європейської справедливості» прокоментувала прийняття ВРУ заокну про пільги для вступників з ОРДЛО. Згідно з ним, такі діти можуть вступати в українські виші без ЗНО.

Сюмар підкреслила, що для дітей загиблих атовців таких пільг нема. Про це вона написала у своєму Facebook, – повідомляє Україна Неймовірна.

“Під масове улюлюкання і з «турботою про дітей» Рада прийняла вцілому закон, за яким випускники з окупованих територій будуть вступати в українські ВУЗи без ЗНО.

Ми готові були це підтримати. В певних ВУЗах. Але. В цьому законі не буде таких самих пільг для дітей загиблих українських воїнів. І там не буде жодних обмежень. Вступати можна у військові ВУЗи, без зно, без контролю, у межах визначеної квоти.

Провести зміни нам банально не дали. Бо за «азартними іграми» було не до розгляду освітніх законів і їх доопрацювання….
І це реальне ставлення до української армії, українських героїв та їх дітей цієї більшості.

Ви «добре мотивуєте» захищати свою землю…. Нема слів.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини